Про нас
Продукція
Доставка
Знижки
Контакти



У нас діє
безкоштовна доставка для >>>

Аероапітерапія, або дихання вуликовим повітрям

Показання до дихання вуликовим повітрям

Протипоказання

Як проводяться процедури інгаляції вуликовим повітрям



Аероапітерапія, або дихання вуликовим повітрям

Спілкуючись з покупцями нашої продукції, я зробила висновок, що багато з них вперше відкривають для себе неймовірну кількість чудодійних, але поки що маловідомих продуктів бджільництва. Це і перга, і підмор, і забрус, і воскова міль і ще багато різноманітних за своїми властивостями та дією на організм людини продуктів.

До маловідомих лікувально-профілактичних процедур можна віднести дихання вуликовим повітрям. Благотворна дія повітря з вулика та мікроклімату пасіки на організм людини завжди була відома пасічникам та народній медицині.

Е. Лудянський відмічає, що за статистикою бджолярі значно менше хворіють на захворювання органів дихання. Ймовірно, це пов’язане з тим, що вони регулярно й тривало дихають повітрям, що насичене леткими компонентами гнізда бджіл.

В спеціальній літературі наводиться багато фактів, які свідчать про те, що робота на пасіці сприяє оздоровленню й довголіттю. Описано випадок, коли людина вилікувала запущений хронічний бронхіт лише щоденно допомагаючи на пасіці протягом 4-х місяців. Звичайно, для тих, хто бажає зцілитись від хронічного бронхіту, чи інших захворювань, такі строки занадто великі. Саме тому варто скористатись лікувальною атмосферою бджолиного вулика, оскільки повітря в ньому більш насичене леткими фракціями продуктів бджільництва.

Лікувальна дія вуликового повітря помічена не лише бджолярами, що працюють на пасіці. Науковці-апітерапевти давно вивчають цей «продукт бджіл».

В 1990 р. Б.О. Охотський підсумував свої багаторічні спостереження над використанням вуликового повітря і зробив висновок про безсумнівну його ефективність. У вуликовому повітрі містяться леткі фракції меду, прополісу, перги, бджолиної отрути, маточного молочка, воску, які стимулююче діють на дихальну, шлунково-кишкову, серцево-судинну систему, а також покращують стан нервової системи, знімають астенізацію, депресію. Позитивний ефект вдихання вуликового повітря при лікуванні алергічних захворювань та хвороб, що пов’язані з опроміненням, інтоксикацією та іншими екологічними шкідливостями.

Апітерапевт з Австрії Т. Яхимович запропонував використовувати вуликове повітря для лікування хворих сінною лихоманкою.

Е.А. Лудянський пропонує виготовляти консерви з вуликового повітря для хворих алергіями (поліноз, бронхіальна астма та ін.).

В.М. Костеров, О.В. Фомкіна подають такі результати своїх спостережень: при лікуванні тонзиліту, фарингіту в гострій формі достатньо 6-8 сеансів інгаляції через день вуликовим повітрям з 10-ти хвилинною експозицією. При лікуванні риніту потрібно додатково ополіскувати рот і зрошувати носову порожнину щоденно 10%-ним водним розчином прополіса. При лікуванні гострого бронхіту додатково до інгаляції вуликовим повітрям призначають вживання бджолиного обніжжя (квіткового пилку) по 1 чайній ложці вранці та ввечері до їжі та по пігулці апілака (маточного молочка) під язик 3 рази на день.

Догори


Показання до дихання вуликовим повітрям (аероапітерапії):

- бронхіальна астма
- поліноз
- гострий та загострення хронічного бронхіту
- ГРВІ (риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт) та їх ускладнення (риносинусит, ларинготрахеїт)
- загострення хронічного риніту, хронічного синуситу, хронічного тонзиліту
- пневмонії в період одужання
- бронхоектатична хвороба легень
- профілактика післяопераційних ускладнень
- хронічний головний біль, мігрень
- психогенна задишка, астенія
- атопічний дерматит




Догори

Апітерапевти подають такі протипоказання до дихання вуликовим повітрям.
Не можна проводити інгаляції вуликовим повітрям особам, що мають алергію на продукти бджільництва, хворим туберкульозом, з онкологічними новоутвореннями, з підвищеною температурою тіла, вираженим атеросклерозом. В таких випадках обов’язкова консультація і «зелене світло» лікаря.

Догори


Як проводяться процедури інгаляції вуликовим повітрям

Разом з вуликовим повітрям хворі вдихають в комплексі аромати ефірних масел меду, прополісу, пилку, воску, бджолиної отрути, маточного молочка. Навіть перебування в зоні мікроклімату пасіки покращує стан хворих, діє заспокійливо, підвищує апетит, зміцнює сон та піднімає настрій. Біоритми бджолиної сім’ї підвищують працездатність, зміцнюють імунітет, покращують діяльність легеневої системи.

Одна процедура інгаляції вуликовим повітрям триває 5-10 хв один-два рази на день (за Охотським Б.О.). Курс лікування становить 20-22 дні. За пасічний сезон рекомендується провести 2-3 курси лікування.

Людина, що приймає інгаляцію вуликовим повітрям повинна вдихати повітря через патрубок, а видихати через ніс.

Приймаючому інгаляцію вуликовим повітрям варто на 10 хв відкинути всі буденні турботи і поспостерігати за роботою бджіл, насолодитись співом пташок, краєвидом пасіки, а в нашому випадку, якщо пощастить, почути дзвін монастирських дзвонів. Безперервний гул бджіл у вуликах налаштовує на спокій та рівновагу, зникає головний біль, покращується настрій та самопочуття.

Як продуктам бджільництва взагалі, так і вуликовому повітрю зокрема практично немає конкурентів в природі. Вулик з бджолами можна назвати найефективнішим природним інгалятором.


Запрошуємо Вас на пасіку!

Догори

Використані джерела інформації:

Охотский Б.А. Пчелы-целители. - К.: Дім, сад, город, 2007. - 76 с.
Лудянский Э.А. Апитерапия. - Вологда: Полиграфист, 1994. - 458 с.
http://doctorbee.ru
http://hg-bambus.narod.ru
http://www.apiair-musch.de
http://sovet2000.ru
http://bal-ara.kz

укр / рус

Корисні статті

Статті про мед
Статті про забрус
Статті про стільниковий мед
Статті про віск
Статті про пилок
Статті про пергу
Властивості і вживання маточного молочка
Вуликове повітря
Статті про прополіс
Статті про підмор
Статті про воскову міль
Способи лікування різних захворювань

Бронхіт

Геморой

Гіпертонія

Простатит

© 2010-2018 Головецька В.В.
  apismed@ukr.net