Про нас
Продукція
Доставка
Знижки
КонтактиУ нас діє
безкоштовна доставка для >>>

Корисні статті

Маточне молочко

(в маточниках)


Маточне молочко, бджолине маточне молочко – ці терміни ми повсякчас чуємо в рекламі косметичних засобів, лікувальних препаратів. Чим же воно таке унікальне?
Фото Маточне молочко в маточниках

Насамперед маточне молочко - це біологічний високоактивний продукт. Його виробляють бджоли для годування їхньої "королеви" – бджолиної матки. Личинка матки за 5 днів споживання маточного молочка збільшується в 1600 разів (нічого схожого в природі більше немає!), а доросла матка за добу відкладає таку кількість яєць, загальна маса яких перевищує масу самої матки!

Цей феномен і наштовхнув людей на бажання вживати такий унікальний продукт для отримання надзвичайного ефекту!

Дію маточного молочка на організм людей і тварин вивчають вже багато років. За отриманими результатами маточне молочко вчені і медики рекомендують вживати при:

- захворюваннях печінки, гепатитах, панкреатиті. Маточне молочко для печінки є "живильним бальзамом", що допомагає їй відновитись після стресів, неправильного харчування, шкідливої дії синтетичних компонентів їжі та медикаментів. Шануйте свою печінку і дайте їй можливість оновитись - вживайте курсами по 21 день маточне молочко і пергу!

- перевтомі, неврастенії, втраті апетиту й безсонні, в післяопераційний період та період одужання

- анемії. Вживання маточного молочка сприяє підвищенню вмісту в крові еритроцитів, ретикулоцитів, гемоглобіну й заліза, покращує формулу крові

- ішемічній хворобі серця, тромбофлебіті, атеросклерозі - при вживанні 2 % суміші маточного молочка з медом значно зменшуються напади стенокардії, рідшає біль в ділянці серця

- туберкульозі, особливо в період одужання
Фото Маточники

- хронічному гастриті та виразці шлунку

- зниженні гостроти зору, дистрофії сітківки ока, катаракті

- як засіб проти грипу, оскільки маточне молочко проявляє противірусну дію та зміцнює імунітет

- за рахунок високого вмісту ферментів, амінокислот, макро- та мікроелементів, зокрема цинку, маточне молочко стимулює утворення сперми, підвищує потенцію, що позитивно впливає на статевий потяг та сприяє одужанню при деяких видах чоловічого безпліддя

- людям поважного віку для призупинення процесів старіння організму, артриті, подагрі. Маточне молочко здатне нормалізувати артеріальний тиск, підвищувати тонус м'язів, особливо серця й кишечника, покращувати настрій, знижувати рівень цукру, холестерину в крові. Японія, де середня тривалість життя населення перевищує 82 роки, щорічно завозить 180 тон маточного молочка. Вживання маточного молочка японці розпочинають в шкільному віці і продовжують протягом активного життя. А кожен житель Японії, який виходить на пенсію, обов'язково вживає підтримуючі дози (50-100 мг) маточного молочка!

- маточне молочко – це сильний природний енерготонік. Проте, на відміну від енергетичних напоїв, маточне молочко лише позитивно впливає на організм. Водії, які працюють вночі, далекобійники, оператори машин і механізмів вживають маточне молочко для тривалого збереження уваги й підвищення працездатності.

- маточне молочко – це надзвичайно омолоджуючий компонент косметичних масок для обличчя, крему для рук та масок для лікування ослабленого чи волосся, що випадає. Додавайте 0,5 ч.л. свіжого, або замороженого маточного молочка до будь-якої маски з натуральних компонентів і ви отримаєте незамінний косметичний засіб!

З нагоди весняного розпродажу пропонуємо вам АКЦІЙНИЙ ДУЕТ "Печінці з любов'ю":
купуйте 50 маточників і отримайте пергу
, очищену вручну в подарунок!

Замовляйте маточники за телефонами:
096-661-63-76
066-709-53-03 (viber)
Особливості вживання маточного молочка:

Добова норма вживання маточного молочка для дорослої людини - від 100 до 500 мг на добу. Точну дозу підбирає лікар.

В 1 маточнику міститься від 180 до 250 мг маточного молочка. Тому маточники є зручним мірилом вживання маточного молочка з лікувально-профілактичною метою. Для профілактики захворювань та загального покращення стану рекомендують вживати 1 маточник в день.

Людям старшого віку з профілактичною метою чудово підійдуть маточники нестандартного розміру, з вмістом маточного молочка менше 180 мг. Варто вживати по 1 такому маточнику щоденно протягом 21 дня.

За 30 хв до їди маточник беруть під язик і утримують там до розчинення маточного молочка в ротовій порожнині. Ковтати відразу маточник не можна, оскільки під дією ферментів шлунку й кишечника руйнуються білкові речовини молочка.

Маточне молочко рекомендується вживати не пізніше 19 год. Воно проявляє збуджуючу дію на організм і тому при вживанні ввечері людина може страждати безсонням.

Курс вживання 21 день, 3-4 курси на рік.


Зберігання маточників:

Маточне молочко в маточниках зберігають при глибокому заморожуванні (температура до – 20 оС). В таких умовах маточне молочко не втрачає своїх властивостей до 12 міс. Транспортувати маточне молочко можна лише за умови, що воно не розморозиться.


Догори


укр / рус

Корисні статті

Статті про мед
Статті про забрус
Статті про стільниковий мед
Статті про віск
Статті про пилок
Статті про пергу
Властивості і вживання маточного молочка
Вуликове повітря
Статті про прополіс
Статті про підмор
Статті про воскову міль
Способи лікування різних захворювань

Бронхіт

Геморой

Гіпертонія

Простатит

© 2010-2018 Головецька В.В.
  apismed@ukr.net